VIDEO: Urška ima shranjena Stevanovićeva neprimerna sporočila, on pa je sedaj udaril z razkritjem: ”Ko je imela razmerje z mojim…
Ta teden veliko pozornosti vzbuja izjava nekdanje predsednice državnega zbora Urške Klakočar Zupančič, ki je za Ona Plus razkrila, da ji je predsednik stranke Resnica in aktualni predsednik DZ Zoran Stevanović leta 2022 po prevzemu funkcije preko Facebooka pošiljal neprimerna sporočila. Po njenih besedah naj bi kasneje skušal preko nje stopiti tudi v stik z Robertom Golobom, vendar mu pri tem ni ustregla.
Vsebine sporočil ni želela razkriti, je pa za Žurnal24 pojasnila, da je šlo za sporočila zasebne narave, ki jih “moški napiše ženski”. Dodala je še, da ima sporočila še vedno shranjena in da ji je Stevanović v njih posredoval tudi svojo telefonsko številko.
“Šlo je za neprimerna sporočila zasebne narave, v katerih se je pokazal, kakšen človek je. Specifičen, verjetno ima neke svoje osebnostne lastnosti, ki se bodo s časom pokazale,” je za Žurnal24 medij povedala Klakočar Zupančič.
Pojasnila je tudi, zakaj je o tem spregovorila šele zdaj. “Ker sem dobila vprašanje, zakaj ne bi mogla sedeti v DZ ob predsedovanju Zorana Stevanovića. Prej se mi to ni zdelo v javnem interesu, kaj mi nekdo piše. Moj odgovor je bil v kontekstu, da bi ob vedenju tega izredno težko sedela v parlamentu. Izpade je imel tudi ob poslanki Meiri Hot, ki jo je na nedavni seji vabil k sebi na inštrukcije,” je dejala. Ob tem je dodala, da bi s Stevanovićem zaradi takšnih šovinističnih izjav zelo težko sodelovala.
Na njene besede se je Stevanović že odzval. Za spletnicasopis.eu je povedal: “Pričakovano. Bil sem opozorjen, da se bo zgodilo kaj takega. Kot razumem, naj bi bilo sporočilo poslano leta 2022, vendar se je ravno zdaj po štirih letih odločila naznaniti. Dejansko sem bil v kontaktu z gospo samo enkrat. V živo. Ko je imela razmerje z mojim znancem. Kmalu za tem sem posnel spodnji video. In od takrat zamera. Lahko pa, da bodo kaj ponarejali.”
