ŠOK: Hude zdravstvene težave Bineta Volčiča – ”Drži se Bine”
Med najbolj prepoznavnimi kuharskimi obrazi v Sloveniji je zagotovo tudi Bine Volčič. Čeprav je bil v kulinaričnih krogih uveljavljen že prej, ga je širša javnost dokončno spoznala skozi priljubljeni televizijski šov Gostilna išče šefa, ki je doživel kar štiri sezone.
Po televizijskem uspehu je odprl bistro Monstera, kasneje pa več let sodeloval tudi v oddaji MasterChef. Pred nekaj leti se je skupaj z družino preselil na Goričko, kjer sta z ženo ustvarila butično posestvo Monstera. Tam goste sprejemata ob koncih tedna, od petka do nedelje. Za selitev se je odločil predvsem zaradi želje po drugačnem življenjskem ritmu.
V pogovoru v podkastu Urše Koser je priznal, da je bilo njegovo življenje dolga leta izredno naporno, predvsem po odprtju lastnega lokala. Velika količina dela in odgovornosti je sčasoma začela vplivati tudi na njegovo zdravje.
“Bil sem zelo grd do sebe, in to dolga leta. Kar pomeni, da sem zelo nezdravo jedel … Veliko delal, slabo jedel in to se ti začne poznati na telesu, v telesu. Pa se tega ne zavedaš, dokler zdravje malo ne potrka,” je iskreno povedal. Razkril je tudi, da se je zaradi takšnega načina življenja soočil z vnetjem debelega črevesja.
“To je bil skupek vsega. Stresa, spremembe okolja, malo popivanja z lokalci, slaba hrana, mastna hrana. Od četrtka do nedelje, ko sem delal, sploh nisem jedel. Ko me napade stres, vse zablokira.”
Zaradi zdravstvenih težav je moral za nekaj dni celo v bolnišnico. “Takrat sem imel čas razmišljati o tem, kaj delam sam s sabo, zakaj si to delam. Je prav, da si to delam? Je pošteno do drugih, glede na to, da smo startali novo življenje na Goričkem, kamor smo šli, da bomo živeli, ne pa se uničevali?”
Kot je še pojasnil, je okrevanje trajalo več mesecev. Danes veliko več pozornosti namenja uravnoteženi prehrani, rednemu gibanju in skrbi zase. “Prej sem samo dajal. Takrat pa sem si rekel: ‘Najprej jaz, da bodo potem lahko v ospredju drugi.'”
